Hakkımızda

Firmamız 1981 yılında FİDAN KUNDURA unvanı ile İSTANBUL-Kadiköy’de erkek ayakkabı perakende satış mağazası olarak faaliyetine başlamıştır.Daha sonra satış faaliyetlerinin artması ile üretim aşamasına geçmiş ve kendi ürünlerini üreterek satış yelpazesini genişletmiştir. Ayakkabı sektöründeki gelişen ve değişen yurtiçi ve yurtdışı pazarlarını yakından takip ederek genç tüketici ağırlıklı olarak yeni koleksiyonlarını büyük bir beğeni ile pazara sunmuştur.Yeni koleksiyonlarının görmüş olduğu yoğun ilgiden dolayı üretiminin büyük çoğunluğunu gençlik modellerine ayırmıştır. Her geçen gün artan yurtiçi ve yurtdışı taleplerine cevap verebilmek için yeni yatırımlara girmiş,üretimde kullandığı malzemeleri kendi imal eden duruma gelmiştir.Ürünlerini yurtdışı müşterilerinin beğenisine de sunmak için CREEPERS markasını, Palyaço bot CRAZYCOUPLE ve WESTERN çizme markalı ürünlerini bünyesine katmıştır. Bu markalarda piyasada lider konumda olup, rakipleri tarafından da gıpta ile taklit edilmektedir. Ürünlerinin, müşterilere çok kolay ulaşabilmesini sağlamak için geniş satış bayii ağına ilaveten internet sitesinden de kolaylıkla satış olanağı mevcuttur.

 Firmamızın vizyonu; müşteri beklentilerini her geçen gün değişen moda uygun olarak yenilemek,piyasaya kaliteli ve yenilikçi ürünlerini uygun fiyatla sunmaktır. Bu konularda piyasada kendine özgü bir yer edinmek marka değerini daha yukarılara taşıyarak ismini yurtdışı pazarlarında da gururla duyurmaktır.

 Firmamızın misyonu; kendi sınıfında lider olarak,piyasaya sürekli ekonomik,sağlam ve yeni ürünler sunarak daha rekabetçi bir ortam yaratmaktır. 

 Creepers Ayakkabı ve diğer ürünlerimize daha kolay ulaşmak için creepersturkiye.com alışveriş alt yapılı sitemizi 2014 senesin de faaliyet geçirdik. Böylelikle creepers marka ayakkabı ve diğer ürünlerimizi daha geniş bir kitleye sunmuş ve günümüz teknolojisine ayak uydurarak e-ticaret sistemine giriş yapmış bulunmaktayız.